17.05.2016

Харківська Алея зірок розширилася на кілька зіркових долонь


В саду ім. Шевченка урочисто відкрили п'ять нових стел з відбитками долонь знаменитостей. Тепер харків'яни і гості міста зможуть помилуватися відбитками рук Мішель Мерсьє, Світлани Живанкової, Олів'є Кауфера, Олексія Колесника і Бі Джей Ворт, які в 2013 році були гостями V Міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів «Харьковская сирень».

На захід завітав український актор, виконавець однієї з головних ролей першого українського блокбастера «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» Олексій Колесник. «Я навіть не припускав, що через три роки опинюся на цьому місці. І навіть не міг уявити, що залишу тут найбільшу руку - я переміряв. І найважливіше - моя рука буде завжди знаходиться поряд з рукою моєї улюбленої Анжеліки - актриси Мішель Мерсьє. Нехай ця алея розширюється, і до Харкова приїжджають нові гості», - розповів на відкритті Олексій Колесник.
Варто відзначити, за п'ять років проведення фестивалю «Харьковская сирень» відбитки своїх долонь на Алеї зірок залишили французькі кінозірки Мілен Демонжо, П'єр Рішар, Ален Делон і Жан-Поль Бельмондо; легенда українського кіно Богдан Ступка, відомі діячі російського кінематографа Наталя Фатєєва, Алла Сурикова, Володимир Фокін, Борис Токарев, Людмила Гладунко, Родіон Нахапетов, композитори Максим Дунаєвський та Володимир Дашкевич, представники американського кіно з харківським корінням Юджин Мамут та Ірина Борисова.
Організатори фестивалю висловили надію, що захід і надалі буде проводитися в Харкові.
«На нас чекає величезна робота, щоб повернути до Харкова цей фестиваль», - зазначила Вікторія Маренич.
До слова, коли фестиваль «Харьковская сирень» тільки стартував, Почесний президент фестивалю Мілен Демонжо попросила відкривати захід саме 17 травня, тому що в цей день народилася її мама - знаменита харків'янка Клавдія Трубнікова.

Как оставляли отпечатки звездные гости в 2013 году