19.08.2016

Наталя Фатєєва: Дуже приємно, що в Харкові мені зробили такий подарунок


Напередодні дня міста в Харкові на фасаді будинку по вулиці Примерівській, 22А (быля Московського проспекту) з'явився мурал із зображенням Наталії Фатєєвої - відомої харків'янки, актриси, яка зараз живе в Москві. Загальна площа малюнка на будинку - майже 420 кв. метрів. Його видно як з пішохідної, так і з проїжджої частини. Новинний портал «ГородХ» поспілкувався з відомою харків'янкою.

Як розповіла «ГХ» Наталя Фатєєва, про мурал на стіні будинку вона вже знає.

«Якщо харків'яни вирішили, що я гідна бути зображеною на фасаді будівлі, то можу тільки підтримати таку ідею. Не знаю, правда, яку фотографію вибрали, але думаю, що зробили добре. Дуже приємно, що на Батьківщині мені зробили такий подарунок», - підкреслила Наталія Фатєєва.

Однак найближчим часом приїхати в рідне місто актриса не зможе через проблеми зі здоров'ям.

Довідка. Наталія Миколаївна Фатєєва народилася 23 грудня 1934 в Харкові. У 1952-1954 роках навчалася в Харківському театральному інституті. Пізніше була запрошена працювати диктором на харківське телебачення і увійшла в історію як перший диктор однієї з перших вітчизняних студій. За 50 років роботи в кіно актриса зіграла близько 70 різнопланових і різнохарактерних ролей. Серед них - «Три плюс два», «Людина з бульвару Капуцинів", "Місце зустрічі змінити не можна" та інші. У 2010 році вона відвідала рідне місто як почесний гість на II Міжнародному кінофестивалі «Харьковская сирень».