23.08.2016

Відомий режисер приїде до Харкова


Знаменитий харків'янин, голова журі Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень», Почесний громадянин Харкова Володимир Фокін привітав земляків з Днем міста.

«ГХ» поспілкувався з Володимиром Фокіним, який зараз проживає в Москві. За його словами, він дуже сумує за рідним містом.

«З цим містом у мене пов'язано дуже багато яскравих спогадів, і виділити якесь одне дуже складно. Подій дійсно було багато - вся юність, молодість», - зазначив Володимир Фокін.

Режисер з ностальгією згадує про кінофестиваль «Харьковская сирень». Каже, що закриття фестивалю - це колосальна втрата для Харкова, тим більше що він досяг світового рівня.

«На останньому, п'ятому фестивалі, до нас надійшло кілька сотень заявок з усього світу, тому його повноцінно можна вважати світовим фестивалем, і на цій самій ноті його перестали проводити. Сподіваюся, фестиваль буде відроджений», - розповів Володимир Фокін.

Як підкреслив режисер, найближчим часом він планує побувати в Харкові. А поки він вітає всіх харків'ян з Днем міста, який для них є одним з найважливіших свят.