08.09.2016

Володимир Фокін розповів про кращий подарунок на День народження


У день народження Почесного громадянина Харкова, режисера Володимира Фокіна новинний портал «ГородХ» поспілкувався з земляком. За словами режисера, свято він зустріне в домашньому колі.

В ексклюзивному інтерв'ю «ГХ» відомий режисер розповів, який подарунок хотів би отримати на день народження.

«Будуть тільки родичі й найближчі друзі. У мене дата не кругла, тому можна і в домашній обстановці», - підкреслив Фокін.

При цьому, каже режисер, найкращим подарунком для нього стане можливість знову почати працювати.

«В якості подарунка, звичайно, найбільше хочеться сил для роботи і як можна більше можливостей. Хочеться знову почати знімати кіно, я вже давно нічого не випускав. Те, що мені пропонують, не влаштовує мене, а то, що пропоную я - не влаштовує інших. Дуже хочеться почати наступну картину, вже є реальні плани, але для реалізації поки немає можливостей, так як російський кінематограф зазнає труднощів», - розповів Фокін.

Як розповів іменинник, на даний момент він інтенсивно працює у ВДІКу. У нього три акторські майстерні і ще десять режисерських. Тому знаменитий режисер ділиться своїм досвідом з молодими людьми.

Володимир Фокін збирається відвідати Першу столицю. За його словами, він з нетерпінням чекає зустрічі з рідним містом і земляками. При цьому кінорежисер підкреслює, що дуже пишається високим званням «Почесний громадянин міста Харкова».

«Я радий, що маю безпосереднє відношення до Харкова, хоча і давно не був в ньому. З осені почався новий навчальний рік, багато курсів. Тому, думаю, що до кінця осені - початку зими зможу приїхати до Харкова. Я в ньому давно не був, і тому багато справ накопичилося. По-перше, у мене тут поховані батьки, потрібно їх провідати. По-друге, я багато спілкуюся з деякими харків'янами. Наприклад, з колишнім мером Харкова Михайлом Пилипчуком. Крім того, я часто спілкуюся з актрисою Наталією Фатєєвою, і так як останнім часом у неї проблеми зі здоров'ям, я допомагаю їй вирішувати харківські проблеми. Та й просто дуже хочеться походити по місту, подихати його повітрям», - розповів« ГХ »Володимир Фокін.